Aktualności maj 2019

31-05-2019

Piknik rodzinny z myśliwymi w Grodzisku Wielkopolskim.

W sobotę 25 maja 2019 roku na boisku Szkoły Podstawowej nr 4 w Grodzisku Wielkopolskim odbył się Rodzinny Piknik, którego organizatorem była Rada Rodziców.

Na pikniku odbyło się wiele rozgrywek sportowych, konkursów oraz występów. Na zaproszenie organizatorów wraz ze swoimi psami dojechali policjanci z grupy prewencyjnej, którzy dali pokaz umiejętności swoich pupili. Można było również podziwiać transporter opancerzony „Skot”, którym dojechali w pełnym uzbrojeniu uczniowie szkoły wojskowej .

Zostałem również zaproszony na piknik w którym uczestniczyłem z kolegą Józefem Stelmachem wieloletnim myśliwym, oraz sygnalistami Anią Bielówką i Hubertem Kaczmarkiem, którzy zagrali kilka sygnałów i utworów myśliwskich, za co zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Z kolegą Józkiem Stelmachem zapoznawaliśmy młodzież i ich rodziców z tematem łowiectwa oraz jakie na nas myśliwych spoczywają zadania.

Oczywiście na piknik zabrałem sowy Puchacza bengalskiego Karo i Płomykówkę Lunę, które cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Współpraca ze szkołami w prowadzeniu edukacji przyrodniczo-łowieckiej i pracy wychowawczej wśród młodzieży z zakresu ochrony zwierzyny, opieki nad nią i zachowania naturalnego środowiska przyrodniczego, należy do myśliwych.

Darz Bór – Grzegorz Marciniak

Grodzisk

 

 

 

WALNE ZGROMADZENIE KOŁA 17.05.2019 R. GODZ. 17.00 RESTAURACJA NON-STOP GĄDKI

Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.

Facebook

Fases Luna 48882Aktualna faza księżyca

 

 

HUbertus 2016

Hubertus 2016

Odsłon artykułów:
383616

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Dowiedz się więcej